Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Державне підприємство “Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України” оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Державне підприємство “Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України” оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

  • артист-соліст-інтструменталіст рояль/фортепіано/клавесин/челеста (перша категорія).

Завдання та обов’язки артиста. Виконує, керуючись вказівками і вимогами керівника художнього, головного диригента, диригента, помічника головного диригента, оркестрові партії свого інструмента. Відповідно до кваліфікації залучається до виконання сольних партій по своїй групі інструментів. Постійно працює над підвищенням професійної майстерності та оновленням репертуару. Соліст (концертмейстер) несе відповідальність за професійний стан своєї групи.Артист повинен знати: музичну літературу для свого інструмента; теорію та історію музики; основний та поточний репертуар.

Кваліфікаційні вимоги до артиста. Артист естрадно-симфонічного оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Артист естрадно-симфонічного оркестру I категорії: висока виконавська майстерність; досконале володіння інструментом; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати такі документи: особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою; заяву про участь у конкурсі у довільній формі; копію документа, що посвідчує особу; витяг з трудової книжки (за наявності) або копію трудової книжки (за наявності); копію документа про освіту за відповідною спеціальністю; творче резюме; контакти (засоби зв’язку).

Обов’язкова конкурсна програма.

1. Арія із “Гольдберг-варіацій”, Й. С. Баха, BWV 988
2. Перша частина сонати В. А. Моцарта на вибір
3. Один етюд Ф. Шопена або К. Дебюсі на вибір
4. Один етюд Д. Ліґеті на вибір

Читка оркестрових партій:

1. Барток. “Чарівний мандарин”, від 31 до 36 цифри
2. Лятошинський. Симфонія #5 “Слов’янська”, 3 частина (Moderato), такти 283-310
3. Прокоф’єв. “Скіфська сюїта”, 1 частина “Поклоніння Велесові й Алі”, від 16 до 19 цифри
4. Прокоф’єв. Скіфська сюїта, 3 частина “Ніч”, від 33 до 43 цифри (партія челести)

Конкурс проводиться в два етапи.

  • Перший етап – розгляд всіх документів, поданих претендентами на участь у конкурсі – розпочинається о 11:00 годині 21-го жовтня 2020 року.
  • Другий етап – конкурсне прослуховування розпочинається о 14:00 годині 22-го жовтня 2020 року.

Конкурс відбудеться в приміщенні концертної зали Київської обласної ради за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1.

Документи для участі у конкурсі приймаються щоденно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 в приміщенні концертної зали Київської обласної ради за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1. Вхід до приміщення за умовою наявності паспорта або водійського посвідчення. Попередньо необхідно замовити перепустку за тел.: 044 539 47 45.

Останній день прийому документів – 20-те жовтня 2020 року.

Інформація щодо конкурсу за телефонами: +380-44-539-47-45, +380-67-449-47-45.

Конкурс відбувається відповідно до порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р. № 497.