Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Документи подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки

Опубліковано:
Завершено

 Відповідно до частин п’ятої і шостої статті 214 Закону України «Про культуру», Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посаду генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 28.09.2021 по 17:00, 05.10.2021) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту [email protected]  (з позначкою «пропозиції та зауваження хор імені Г. Г. Верьовки), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

Кандидат №1
Кандидат №2
Кандидат №3