Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади:

Опубліковано:
Завершено
 • головний художник  театру, 
 • головний хормейстер,  
 • завідувач трупи оперної, 
 • звукорежисер вищої кат. театрально-видовищного підприємства,
 • звукооператор театрально-видовищного підприємства,
 • завідувач режисерської частини,
 • асистент режисера (що веде балетні вистави), 
 • асистент режисера (що веде оперні вистави)

(форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

1. Головний художник  театру:

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

2. Головний хормейстер:

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією хормейстера не менше 3 років.

3. Завідувач трупи оперної

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

4. Звукорежисер вищої кат. театрально-видовищного підприємства

Кваліфікаційні вимоги. Звукорежисер театрально-видовищного підприємства вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства I категорії не менше 3 років.

5. Звукооператор театрально-видовищного підприємства

Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

6. Завідувач режисерської частини

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

7. Асистент режисера (що веде балетні вистави)

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

8.  Асистент режисера (що веде оперні вистави)

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: 

 • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про  поштову адресу та засоби зв’язку;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • завірені підписом претендента: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме

Додатково можливо подати  копії документів про нагороди, звання, лауреатство у конкурсах, фестивалях тощо (за наявності) за останні 3-5 років.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ»  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

 Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Перший тур конкурсу — розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.

Другий тур конкурсу – співбесіда 

Дата проведення конкурсу 22 грудня  2021 року. 

Місце проведення конкурсу: ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.

Заяви   про   участь    у   конкурсі   та  інші   необхідні   документи    приймаються тільки у паперовому вигляді по 10 грудня 2021 року включно, за адресою: 61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ».

Довідки  за тел. (057) 700-39-80 (відділ кадрів),  та   електронною поштою: hatobok@gmail.com.

ДП «ХНАТОБ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.