Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне

 – завідувач балетної трупи – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги:

повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки   (спеціаліст   або   бакалавр), стаж роботи за професією артиста балету, педагога з балету – не менше 5 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

знання чинного  законодавства  в  галузі  культури  та мистецтва, організації творчо- виробничого  процесу  в театрі,   системи та умов  оплати  праці  працівників  театру, психології колективної діяльності, етики стосунків у колективі, правил внутрішнього трудового розпорядку, правил і норм охорони праці та протипожежного захисту.

Програма та форма проведення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача балетної трупи:

Презентація (у довільній формі) концепції організації творчо-виробничої діяльності балетної трупи в контексті поточних та перспективних планів роботи театру в цілому, співбесіда.

До переліку документів, що  подаються, входять:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою

3. Копія документу, що посвідчує особу

4. Витяг з трудової книжки (за наявності)

5. Копія документа про освіту

6. Творче резюме, портфоліо

Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи  приймаються з 19 вересня 2023 р. по 02 жовтня 2023  р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.

Тел. для довідок: 234-51-93, 234-61-68.

Дата проведення конкурсу –  4 жовтня 2023 р.

Місце проведення конкурсу: Національна опера України,  м.Киів, вул.Володимирська, 50.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.