Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • концертмейстера з класу балету – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: знання поточного репертуару театру (балету), принципи концертмейстерської роботи з артистами балету, вміння проводити індивідуальні та групові заняття, уроки, репетиції з артистами / солістами балету, виконання на репетиціях музичного супроводу на фортепіано, виконання нових музичних творів з листа і транспонування досить складного музичного матеріалу.

Конкурсна програма для претендентів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади концертмейстера з класу балету Національної опери України:
1. Л.Мінкус ДОН КІХОТ – Grand Pas з Ш акту
2. С.Прокоф’єв РОМЕО і ДЖУЛЬЄТТА – Сцена біля балкону (№№19,20, 21)
3. Читка з листа 2-3 фрагме6нтів з клавірів балетів поточного репертуару театру, виконання цих фрагментів під керівництвом диригента.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 5 серпня по 2 вересня 2021 р. (включно) за адресою: м.Київ, вул.Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 15-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-51-93, 234-61-68.

Дата проведення конкурсу – 04 вересня 2021 року. Місце проведення конкурсу: Національна опера України, м.Киів, вул.Володимирська, 50.

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.