Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено
ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад:
  • актор театру вищої категорії – 2 одиниці;
  • актор театру ІІ категорії – 4 одиниці;
  • актор професійної студії молодих акторів на базі театру ІІ категорія – 2 одиниці;
  • актор професійної студії молодих акторів на базі театру І категорія – 2 одиниці.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади /актор театру вищої категорії/: повна вища освіта відповідного напряму; досвід роботи в закладі культури (академічний театр) – не менше 10(десяти) років роботи в трупі; виходячи зі спрямування на публічний показ творів театрального мистецтва – уривки з різних жанрів.
 
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади /актор театру ІІ (першої ) категорії/: повна вища освіта відповідного напряму; досвід роботи в закладі культури (академічному театрі) – не менше 3(трьох) років роботи в трупі; виходячи зі спрямування на публічний показ творів театрального мистецтва – уривки з різних жанрів.
 
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади /актор професійної студії на базі театру І-II (другої) категорії/: повна вища освіта відповідного напряму; виходячи зі спрямування на публічний показ творів театрального мистецтва – уривки з різних жанрів.
 
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:
  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі(заява повинна містити відомості про претендента: ПІБ претендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки(за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.
*Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації.
 
Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі. У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.
 
Місцезнаходження підприємства: 01001, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5.
 
Основні напрями діяльності підприємства: створення, публічне виконання, публічний показ, поширення та збереження творів театрального мистецтва, забезпечення умов для розвитку театральної творчості, підготовка професійних кадрів, пропаганда кращих зразків театрального мистецтва.
 
Строк приймання заяв на участь у конкурсі: документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.
 
Місце приймання заяв на участь у конкурсі та номер телефону для довідок: 01001, ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5, кім. №18; телефон для довідок (044) 235 42 66, Величко Валентина Миколаївна; електронна адреса: e-mail: [email protected].
 
Місце/дата проведення конкурсу(перший і другий етап): ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 512 жовтня 2021 року/початок 10-00 год.
 
ДП «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Дата оприлюднення результатів конкурсу: не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.