Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ДП "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т. Г. ШЕВЧЕНКА" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

ДП «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • соліст опери вищої категорії (баритон) – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: виразні голосові, музичні і сценічні здібності; яскрава творча індивідуальність; досвід виконання трьох сольних партій на професійній сцені.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА:
Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» Дж.Россіні

  • концертмейстер з класу вокалу (оперна трупа) – 1 од.

Кваліфікаційні вимоги:
повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); стаж роботи за професією концертмейстера не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
знання поточного оперного репертуару, принципів концертмейстерської роботи з солістами опери, вміння проводити індивідуальні уроки та співанки, репетиції з солістами опери, виконання на репетиціях музичного супроводу на фортепіано, виконання нових музичних творів з листа.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА:
Клавір опери Дж.Пуччіні «Джанні Скіккі»

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Артисти Національної опери України, які беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список виконаних партій, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 23 липня по 10 серпня 2020 р. (включно) за адресою: м. Київ, вул. Лисенка, 5, 2-й поверх, відділ кадрів, з 11-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00.
Тел. для довідок: 234-71-29, 234-51-93

Дата проведення конкурсу – 12 серпня 2020 року.

Місце проведення конкурсу: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка; м. Київ, вул. Володимирська, 50.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.