Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Стандарту початкової музичної освіти, що здобувається одночасно з початковою та базовою загальною середньою освітою»

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює громадське обговорення проекту наказу Міністерства культури та інформаційної політики України «Про затвердження Стандарту початкової музичної освіти, що здобувається одночасно з початковою та базовою загальною середньою освітою».

Проект Стандарту визначає вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів спеціалізованої музичної освіти, що забезпечує набуття компетентностей початкової музичної освіти одночасно із здобуттям початкової та базової середньої освіти на першому та другому рівнях Національної рамки кваліфікацій.

Надані пропозиції та зауваження будуть розглянуті під час доопрацювання проєкту акта. Результати консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційному веб-сайті МКІП.

Зауваження та пропозиції просимо подавати до 18 липня 2024 року на електронну адресу: [email protected] .

Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проекту акта – Колос Тетяна Миколаївна, начальник відділу мистецької освіти Департаменту мистецтв МКІП тел.: 0(44)234-21-12.