Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Громадське обговорення проєкту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2020-2021 роки

Міністерство культури та інформаційної політики України запрошує до участі в проведенні електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Міністерство культури та інформаційної політики України на 2020-2021 роки, розробленого відповідно до статті 19 Закону України “Про запобігання корупції”, Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539.

До Антикорупційної програми додається Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України. Заходи щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків (наведені у додатку 2 до Звіту) вживатимуться як частина цієї Програми.

Дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій, поширюватиметься на різні соціальні групи населення та заінтересовані сторони.

Програма передбачає впровадження заходів подальшого удосконалення системи управління та контролю за діяльністю Міністерства культури та інформаційної політики України, спрямованих на своєчасне виявлення, усунення та мінімізацію корупційних ризиків при виконанні усіх функцій та завдань.

Електронні консультації проводяться шляхом надання пропозицій у письмовій формі на поштову і електронну адреси.

Пропозиції до проекту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України приймаються від фізичних та юридичних осіб до 05 грудня 2020 року на поштову адресу: Міністерства культури та інформаційної політики України, вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01601, або адресу електронної пошти: [email protected].

Результати обговорення проекту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України будуть оприлюднені на інформаційній сторінці веб-порталу Міністерства культури та інформаційної політики України протягом трьох робочих днів після проведення консультацій.

Контактна особа: Светюха Олександр Сергійович – головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами, робочий телефон (044) 235-91-21.

Звіт про проведення Міністерством культури та інформаційної політики  України електронних консультацій з громадськістю щодо проекту Антикорупційної програми Міністерства культури та інформаційної політики України на 2020-2021 роки (07.12.2020)