Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Інформація щодо проведення добору експертів до складів експертних комісій у галузях театрального, музичного, образотворчого мистецтва, молодим письменникам та майстрам народного мистецтва.

Активне

Відповідно до Порядку роботи експертних комісій щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, затвердженого наказом Міністерства культури України від 22 березня 2013 року № 218 (у редакції наказу Міністерства культури України від 25 січня 2017 року № 47), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2013 року за № 597/23129, Міністерство культури та інформаційної політики України затверджує склад експертних комісії щодо надання грантів Президента України молодим діячам у сфері театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва та літературидля створення і реалізації творчих проектів. Організаційний супровід здійснює Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти (далі – Держмистецтв).

До складу експертних комісій у галузях театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва та літературидля створення і реалізації творчих проектів можуть входити особи, які мають:

вищу фахову освіту або здобутки у сфері театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва та літератури, відзнаки, публікації, брали участь в авторитетних культурних форумах тощо;

досвід роботи у сфері театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва, кінематографії та літератури включно з досвідом участі в культурно-мистецьких проектах;

досвід роботи в експертних комісіях, радах, робочих групах, журі, дослідницьких групах тощо.

Порядок роботи експертних комісій можна переглянути за посиланням:  http://surl.li/gworj

Пропозиції до складу експертних комісій у галузях театрального, музичного, образотворчого, народного мистецтва та літературиприймаються Держмистецтв в електронному вигляді до 01 листопада 2023 на адресу: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, email:

[email protected] у галузі театрального мистецтва;

[email protected] – у галузі музичного мистецтва;

[email protected] – у галузі образотворчого мистецтва;

[email protected] –  у галузі літератури;

[email protected] – у галузі народного мистецтва.

Додаткова інформація за телефоном 202 13 90.