Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки оголошує конкурсна заміщення вакантних посад

Активне

Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним  вимогам:

– Артист-ляльковод І категорії (1 вакансія):

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-ляльковода (театру ляльок) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Завдання та обов’язки. Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах доручені йому ролі, володіє технікою ляльковедення, виконує мовні і технічні шуми, проводить часткове перестановлення декорацій.

– Артист-ляльковод ІІ категорії (1 вакансія):

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки. Готує під керівництвом режисера і виконує у виставах доручені йому ролі, володіє технікою ляльковедення, виконує мовні і технічні шуми, проводить часткове переставлення декорацій.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

  • Заява про участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії  (у  довільній формі);
  • Особовий  листок з обліку кадрів, заповнений належним чином, з вклеєною фотокарткою;
  • Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • Копія документа, що посвідчує особу;
  • Витяг з трудової книжки (за наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок імені Марійки Підгірянки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Термін  подання  заяв  і  документів  на  участь  у конкурсі – до 17 липня 2024р., особисто або надіслати поштою.

Документи приймаються за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ,

вул. Січових Стрільців, 27а. тел./факс: (0342) 53-33-33.

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 18 липня 2024р.
  • другий етап – робота з конкурсантами: 18 липня 2024р.  

За адресою: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки,  м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 27а.

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки, учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.