Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено
На виконання наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки (м. Івано-Франківськ, вул.Січових Стрільців, 27а) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  • художник-постановник (1 вакансія);
  • художник-оформлювач театралізованих вистав (1 вакансія).
Згідно з Порядком і умовами проведення конкурсу претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
Художник-постановник: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.
Художник-оформлювач театралізованих вистав: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.
 
Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:
  • заява про участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії (у довільній формі);
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений належним чином, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки (за наявності).
Термін подання заяв і документів на участь у конкурсі – до 30 вересня 2021 року, особисто або надіслати поштою. Документи приймаються за адресою: 76018, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 27а, тел./факс: (0342) 53-33-33.
 
Конкурс на заміщення вакантної посади художника-оформлювача театралізованих вистав відбудеться у два етапи 01 жовтня 2021 року за адресою: Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки м. Івано-Франківськ, вул.Січових Стрільців, 27а.
 
Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки, учасників конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.