Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім.І.Франка оголошує конкурс (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
  • артист оркестру (віолончель) – 1 штатна одиниця.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду артиста оркестру : повна вища освіта відповідного напряму підготовки; музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій та сольного виконання за відповідним музичним інструментом; володіння навичками оркестрового виконання.
  • помічник режисера ‒ 1 штатна одиниця
  • режисер-постановник ‒ 1 штатна одиниця
Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму; стаж роботи не менше 3 – 5 років; професійні навички в театрі
Форма працевлаштування – контрактна.
 
Конкурс проводиться у два етапи протягом одного дня, 12 жовтня 2021 року за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 42. Перший етап – о 10.00 розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі та прийняття рішення щодо допуску до участі у другому етапі конкурсу; другий етап – з 11.00 ознайомлення з професійними даними претендентів та визначення переможців.
 
Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:
  • заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім.І.Франка та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
 
Документи приймаються з 23 вересня по 11 жовтня 2021 року за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42, каб. 410 (відділ кадрів), або на електронну адресу – [email protected]. Довідки за телефоном: 066 153 15 03.
 
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.