Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка оголошує конкурс на посади

Опубліковано:
Завершено
 • концертмейстер з класу вокалу,
 • хормейстер, суфлер

(форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи) 

Концертмейстер з класу вокалу – 5 од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.

Завдання та обов’язки. Проводить індивідуальні та групові заняття із солістами-вокалістами,  готує з ними партії під керівництвом гол. диригента (диригента). Виконує на репетиціях музичний супровід на фортепіано у період підготовки нових або поновлення раніше створених вистав (програм) до початку оркестрових репетицій. Виконує нові музичні твори з листа і транспонує досить складний музичний матеріал.

Хормейстер — 1 од.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

Завдання та обов’язки. Готує з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених виставах (програмах). Диригує хором. Проводить з артистами групові та індивідуальні заняття. Контролює якість виконання хорових партій у виставах (програмах) поточного репертуару. Виконує завдання головного хормейстера, пов’язані з виробничо-творчою діяльністю колективу хору.  

Суфлер — 1 од.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Завдання та обов’язки. Бере участь у репетиціях і всіх виставах. Стежить за режисерським екземпляром п’єси за дотриманням послідовності вимовлення виконавцями всього тексту ролі та надає їм у разі потреби допомогу. Стежить за наявністю вивірених екземплярів п’єс та текстів ролей. В окремих випадках читає клавір твору, що виконується.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: 

 • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про  поштову адресу та засоби зв’язку;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • завірені підписом претендента: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме

Додатково можливо подати  копії документів про нагороди, звання, лауреатство у конкурсах, фестивалях тощо (за наявності) за останні 3-5 років.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ»  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

 Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Перший тур конкурсу — розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.

Другий тур конкурсу:

Для концертмейстерів з класу вокалу в оперній трупі

 1. «Кармен» Ж. Бізе: сцена бійки, квінтет контрабандистів, заключна сцена.

      2. «Пікова дама» П. Чайковського: І акт, 7-ма картина.

      3. «Самсон і Даліла» К. Сен-Санса: ІІІ акт, 2-га картина.

      4. «Іоланта» П. Чайковського.

Для хормейстера

 1. Диригування хором, гра хорових партитур, знання хорових партій опер:
 • Дж. Верді «Отелло» І дія («Буря»);
 • Дж. Верді «Трубадур» (сцена «Жіночий монастир»)
 1. Музичний колоквіум

Для суфлера 

 Суфлювання

 1. «Кармен» Ж. Бізе: сцена бійки, квінтет контрабандистів, заключна сцена.

      2.     «Пікова дама» П. Чайковського: І акт, 7-ма картина.

      3.     «Самсон і Даліла» К. Сен-Санса: ІІІ акт, 2-га картина.

      4.     «Іоланта» П. Чайковського.

Дата проведення конкурсу 15 грудня  2021 року. 

          Місце проведення конкурсу: ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.

          Заяви   про   участь    у   конкурсі   та  інші   необхідні   документи    приймаються тільки у паперовому вигляді по 8 грудня 2021 року включно, за адресою: 61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ».

          Довідки  за тел. (057) 700-39-80 (відділ кадрів),  066-293-3702 гол. диригент  театру Морозов Д.П.  та   електронною поштою: hatobok@gmail.com.

ДП «ХНАТОБ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.