Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до наказу Міністерства культури України від 01.07.2016р. №497 «Про затвердження порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури», Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького (м.Хмельницький, вул.Соборна, 60) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • артист драми другої категорії – 2 штатні одиниці (чоловік та жінка)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. Вік – до 30 років.

  • артист балету другої категорії – 2 штатні одиниці (чоловік та жінка)

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності, професійна підготовка. Вік – до 30 років.

  • артист оркестру першої категорії (гобой) – 1 штатна одиниця

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні вимоги: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Документи приймаються за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького

Кінцевий строк прийняття документів: 25 серпня 2021 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленному порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що засвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Дата і місце проведення конкурсу: 26 серпня 2021 року о 14:00 год., у приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького, м.Хмельницький, вул.Соборна, 60.

Офіційний сайт театру: http://theatrestaritsky.com.ua. Телефон для довідок: (0382) 65-09-02, 79-43-62; електронна адреса: [email protected].

Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінця строку їх прийняття, повідомивши про це письмово голову конкурсної комісії.

Документи подаються в закритому конверті з обов`язковою позначкою „На конкурс” за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул.Соборна, 60, шляхом поштового відправлення або особисто.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.