Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • завідувач трупи.

Завдання та обов’язки. Здійснює організаційне керівництво творчо-виробничою діяльністю трупи театру. Вносить пропозиції щодо введення нових виконавців у вистави поточного репертуару. Бере участь у складанні планів репетиційної роботи з прийнятих до постановки нових і капітально-поновлених вистав, у плануванні поточного репертуару театру. Забезпечує раціональне і рівномірне завантаження трупи у виставах поточного репертуару. Здійснює облік виконання норм працівниками творчого складу, контролює дотримання ними трудової дисципліни. Складає розклад репетицій на кожний день.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; творчо-виробничий процес роботи театру; систему та умови оплати праці працівників театру; основи режисури та акторської майстерності; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста – не менше 3 років, бакалавра – не менше 5 років.

Документи подавати за адресою: м. Житомир, площа Соборна, 6. Кінцевий строк прийняття документів: 07 жовтня 2020 р. Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

  • заява про участь в конкурсі у довільній формі.
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • інша додаткова інформація.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам особисто. Для довідок з питань проведення конкурсу: Контактний телефон/факс: (0412) 47-33-87, адреса електронної пошти: [email protected].