Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
 • звукорежисер I категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на заміщення вакантної  посади звукорежисер I категорії:

повна або  базова  вища  освіта  відповідного  напряму  підготовки  (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для  магістра – без вимог до  стажу  роботи,  для  спеціаліста  –  стаж роботи    за    професією   звукорежисера II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Завдання та обов’язки:

 • брати  участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав, програм, тощо; 
 • налаштовувати звукові технічні засоби до репетицій, вистав та інших подій в театрі;
 • перевіряти готовність звукової апаратури до проведення заходу, стежити за її справністю, налаштовувати мікрофони та іншу потрібну звукову техніку;
 • забезпечувати  високий художній  рівень та технічну якість звуку  фонограми музичного оформлення, безпосереднього втілення фонової партитури вистави,програми, тощо;
 • здійснювати  звукове та шумове оформлення вистав, програм, тощо;
 • здійснювати музичний супровід вистав та репетицій.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки ( за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.

Також претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення, репертуар, список поставлених вистав, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, тощо).

      Конкурсна програма: співбесіда (професійні навички, знання кандидата у галузі театрального мистецтва за фахом).

      Форма працевлаштування – контрактна.

      Документи від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі приймаються до 17:00 год. 27 лютого 2024 року включно за адресою:

м. Чернівці, площа Театральна,4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» відділ кадрів з 10:00 год.  до 13:00 год. та з 14:00 год. до 17:00 год. понеділок  – п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49 – Тамара Вікторівна

 e-mail:  [email protected]  (з поміткою «Конкурс»).

      Дата і місце проведення конкурсу:

28 лютого 2024 року м. Чернівці, вул. Театральна площа, 4  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської».

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

 • перший етап – розгляд документів поданих претендентами на участь в конкурсі о 10:00 год.
 • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, здійснення обговорення кожної кандидатури окремо та визначення переможців конкурсу об 11:00 год.

       Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на сайті театру та офіційному веб – сайті Мінкультури.

       Будь ласка, оформлюйте документи належним чином.  Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

        Витрати на проїзд та проживання, що пов’язані з участю у конкурсі – за рахунок претендентів. Театр не забезпечує житлом кандидата, в разі перемоги у конкурсі при працевлаштуванні.