Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальне підприємство Київської обласної ради «Київський академічний обласний  музично – драматичний театр ім. П.К. Саксаганського» оголошує конкурс на заміщення посади

Активне

Артист драми першої категорії – 1  посада

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова  вища  освіта  відповідного  напряму  підготовки  (магістр, спеціаліст або бакалавр),  для магістра – без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста  –  стаж  роботи  за професією артиста драми II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.                 Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  1. Заява про участь у конкурсі довільної форми;
  2. Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  3. Копія документа, що посвідчує особу;
  4. Копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  6. Творче резюме, портфоліо(для акторів, артистів театру, кіно).

             Усі претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня, рецензії, відгуки, тощо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з театром ім. П.К. Саксаганського  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Форма працевлаштування контрактна.

Конкурс відбудеться 21.02.2024р.  в два етапи в приміщенні театру ім.. П.К Саксаганського за адресою: Київська обл.., м. Біла Церква, провулок Клубний, б. 1.  

  • Перший етап   о  12  год.  – розгляд документів, поданих претендентами.
  • Другий етап    о 13 год. – ознайомлення з професійними даними     учасників конкурсу у формі прослуховування.

Документи на конкурс приймаються  за адресою: 09117, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Клубний,  б. 1, шляхом поштового відправлення або особисто до 20.02.2024р.   включно.

Телефон для довідок  067- 936-32-70, Електронна адреса  [email protected]