Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний концертний заклад культури “Академічний камерний хор “Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Активне
  • артиста-вокаліста вищої категорії – тенор перший (одна штатна одиниця);
  • артиста-вокаліста вищої категорії – сопрано (одна штатна одиниця).

Кваліфікаційні вимоги:

– професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі;

– повна вища музична освіта або неповна вища музична освіта для осіб, що мають базову вищу музичну освіту і продовжують навчання для здобуття повної вищої музичної освіти;

– досвід роботи/участі в хорових колективах — не менше одного року;

– впевнене читання партій з листа — обов’язкове!

На конкурс необхідно підготувати будь-який твір (бажано акапелла),  який якнайкраще розкриє вокальні та акторські здібності претендента.

Конкурс відбудеться 16 січня 2024 року о 13-00 за адресою: місто Київ, проспект Берестейський (Перемоги), 38, Будинок культури.

Заяви на участь у конкурсі та пакет документів приймаються у робочі дні з   10-ї до 15-ї години за адресою: місто Київ, проспект Берестейський (Перемоги), 38, кімната 33 (відділ кадрів) або на e-mail: [email protected].

Останній день подання заяв 15 січня 2024 року до 14-ї години.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та номеру телефону заявника.

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.

3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.

4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).

5. Копії документів про освіту.

      Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.

    Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» переможців конкурсу, та на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

За довідками до участі у конкурсі звертатись за тел. 099-478-20-08;                    095-762-01-59, або e-mail:   [email protected]