Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальнипй заклад "Театрально-видовищний закладкультури "Київський муніципальний кадемічний театр опери і балету для дітей та юнацтва" конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальнипй заклад “Театрально-видовищний закладкультури “Київський муніципальний кадемічний театр опери і балету для дітей та юнацтва” конкурс на заміщення вакантних посад:

  • артист хору вищої категорії (тенор, баритон) – 2 штатні одиниці.

Конкурс відбудеться 30 березня 2021 року о 15.00 у хоровому класі.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору I категорії не менше 3 років. Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; досконале володіння навичками читання партій з листа.

Програма конкурсу: виконання арії (на вибір); українська народна пісня (на вибір); читання нот з листа.

Перелік документів:

  • заява на участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів asp.univ.kiev.ua › doc › osobovyj_lystok з вклеєною фотокарткою 3х4см;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності трудового стажу);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки.

Працівники, які знаходяться з театром у трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи приймаються з 11 березня 2021 року по 24 березня 2021 року за адресою: вул.Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб. Телефон для довідок: 425-68-24 (відділ кадрів).