Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад "Харківський академічний російський драматичний театр імені О. С. Пушкіна" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад “Харківський академічний російський драматичний театр імені О. С. Пушкіна” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • режисер.

Завдання та обов’язки режисера: брати безпосередньо участь у постановці нових і поновленні раніше створених вистав (програм), в організації і проведенні репетицій; здійснювати введення нових виконавців у вистави (програми) поточного репертуару.

Кваліфікаційні вимоги режисера: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Місце знаходження закладу: 61057, м. Харків, вул.Чернишевська,11.

Документи приймаються до 20 січня 2021 року.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі написана власноруч на ім’я Голови конкурсної комісії – Бичко Сергія Анатолійовича в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з КЗ ХАРДТ ім. О.С. Пушкіна та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурс буде проведено 26 січня 2021 року о 12.00 за адресою: 61057, м. Харків, вул. Гоголя,8. Телефон-факс для довідок: 057-706-13-75, 057-706-13-81, адреса електронної пошти –[email protected].

КЗ ХАРДТ ім. О.С. Пушкіна переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.