Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ» (місце знаходження: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А) оголошує конкурс на заміщення наступних художньо – артистичних посад:

  • режисер-постановник: 1 шт. од. (чоловік/жінка) – тимчасова зайнятість;
  • художник-освітлювач 17 розряду: 1 шт. од. (чоловік/жінка) – повна зайнятість;
  • артист балету I категорії: 1 шт. од. (чоловік) – повна зайнятість.

Форма роботи (працевлаштування) – контрактна.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Режисер-постановник: освіта відповідного напряму підготовки без вимог до стажу роботи. Наявність стажу роботи за професією режисер-постановник (театру) вітається.

Професійні обов’язки: Здійснення випуску нових та поновлення раніше створених вистав (програм). Організація роботи артистів театру, планування репетиційного процесу. Формування складів постановочних груп і виконавців у доручених постановках. Контролювання дотримання творчої і трудової дисципліни підпорядкованим артистичним персоналом закладу. Виконання інших наказів та розпоряджень керівника театру.

Програма конкурсу:форма проведення конкурсу – співбесіда.

Художник – освітлювач 17 розряду: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) без вимог до стажу роботи.

Професійні обов’язки: Розробка і здійснення творчого задуму у частині освітлювального вирішення оформлення вистав (програм). Складання світлових партитур. Проведення монтувальних репетицій з освітлення. Здійснення контролю за своєчасним ремонтом світлової апаратури.
Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.
Програма конкурсу: форма проведення – співбесіда
Артист-балету І категорії: освіта відповідного напряму підготовки та підвищення кваліфікації. Наявність стажу роботи за професією артиста балету (театру) вітається.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока професійна майстерність, яскраві хореографічні та сценічні здібності, широке визнання глядачів і громадськості, виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій у виставах і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в концертах.
Вітається освіта у відповідній сфері хореографічного мистецтва (народна хореографія).

Професійні обов’язки: готування під керівництвом балетмейстера доручені йому танцювальні ролі (концертні програми) з метою їх виконання як під час стаціонарних вистав театру, так і під час гастрольних заходів. Прийняття участі у репетиціях, виставах, концертах театру. Виконання головних та другорядних ролей у виставах театру, володіння елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних образів, професійна майстерність.

Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.

Програма конкурсу: форма проведення конкурсу – перегляд артистичних здібностей виконавця: Урок класичного танцю, додатково: виконання фрагменту з репертуару театру або вільна програма

Перелік документів, які повинні подати претенденти на участь у конкурсі:

  • заява на участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо за наявності.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи від конкурсантів приймаються за адресою: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 3-А (відділ кадрів театру «БЕРЕГИНЯ), з 08 лютого 2021 року по 21 лютого 2021 року. Час прийому документів: з 14:00. Телефони для довідок: (044) 294-23-95, (099) 257-87-36, e-mail: [email protected].

Конкурс відбудеться 22 лютого 2021 року у приміщенні ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» (м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А), час проведення конкурсу: 14:00.

УВАГА! У зв’язку з проведенням карантинних заходів у м. Києві, дата та час проведення конкурсу можуть бути перенесені на інший період.
УВАГА! ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» на час проведення конкурсу не забезпечує конкурсантів житлом.