Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комунальний заклад «Театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально-концертний заклад культури «Київський академічний театр українського фольклору «БЕРЕГИНЯ» (місце знаходження: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А) оголошує конкурс на заміщення наступних артистичних посад:

  • артист балету I категорії: 1 шт. од. (чоловік) – повна зайнятість;
  • артист-вокаліст I категорії: 1 шт. од. (чоловік: тенор) – повна зайнятість.

Форма роботи (працевлаштування) – контрактна

Кваліфікаційні вимоги до претендентів
Артист-балету І категорії – освіта відповідного напряму підготовки та підвищення кваліфікації. Наявність стажу роботи за професією артиста балету (театру) вітається.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока професійна майстерність, яскраві хореографічні та сценічні здібності, широке визнання глядачів і громадськості, виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій у виставах і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в концертах.
Вітається освіта у відповідній сфері хореографічного мистецтва (народна хореографія).

Професійні обов’язки: готування під керівництвом балетмейстера доручені йому танцювальні ролі (концертні програми) з метою їх виконання як під час стаціонарних вистав театру, так і під час гастрольних заходів. Прийняття участі у репетиціях, виставах, концертах театру. Виконання головних та другорядних ролей у виставах театру, володіння елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних образів, професійна майстерність.
Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.
Програма конкурсу:
Форма проведення конкурсу – перегляд артистичних здібностей виконавця:
Урок класичного танцю, додатково: виконання фрагменту з репертуару театру або вільна програма

Артист – вокаліст I категорії (чоловік: тенор) – повна вища або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією: для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста-вокаліста II категорії – не менше 2-х років, для бакалавра – не менше 3-х років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі вокальні, музичні та сценічні здібності, висока виконавська майстерність, виконання перших та других партій та ролей в репертуарі театру, участь у збірних концертних програмах, інших формах концертної діяльності з виконанням окремих вокальних творів.
Вітається освіта у відповідній сфері музичного мистецтва (фольклористика, фольклорний спів, фольклорний ансамбль).

Професійні обов’язки: готування під керівництвом диригента вокальних партій (концертних програм) з метою їх виконання як під час стаціонарних вистав театру, так і під час гастрольних заходів. Прийняття участі у репетиціях, виставах, концертах театру. Виконання головних та другорядних ролей у виставах театру, володіння елементами внутрішньої і зовнішньої акторської техніки та різноманітністю виразних образів, професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні та сценічні здібності.
Обов’язкова участь у виїзних та гастрольних заходах театру в Україні та в інших державах.

Програма конкурсу:
Форма проведення – прослуховування:
– сольний номер (з діючого репертуару театру або вільна програма);
– ансамбль (дует, тріо тощо з діючого репертуару театру або вільна програма);
– драматичний уривок (з діючого репертуару театру або вільна програма);
Додатково конкурсантами можуть бути виконані твори на народних музичних інструментах.

Перелік документів, які повинні подати претенденти на участь у конкурсі:

  • заява на участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4см;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо за наявності.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи від конкурсантів приймаються за адресою: м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 3-А (відділ кадрів театру «БЕРЕГИНЯ), з 09 серпня 2021 року по 23 серпня 2021 року. Час прийому документів: з 14:00. Телефони для довідок: (044) 294-23-95, (099) 257-87-36; e-mail: [email protected].

Конкурс відбудеться 26 серпня 2021 року у приміщенні ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» (м. Київ, вул. Івана Миколайчука, буд. 3-А).

УВАГА! У зв’язку з проведенням карантинних заходів у м. Києві, дата та час проведення конкурсу можуть бути перенесені на інший період.
УВАГА! ТКЗК КАТУФ «БЕРЕГИНЯ» на час проведення конкурсу не забезпечує конкурсантів житлом.