Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Конкурс на посаду гендиректора Музею Революції гідності

Опубліковано:
Завершено

11 серпня відбудеться жеребкування кандидатів до комісії конкурсу на посаду генерального директора Музею Революції гідності від громадськості. Відкрите формування конкурсної комісії є частиною процедури конкурсу.

Жеребкування відбудеться 11 серпня, об 11:00, у приміщенні Українського інституту національної пам’яті за адресою: Київ, вул. Липська, 16.

Запрошуємо представників ЗМІ спостерігати за процедурою! Для цього необхідно акредитуватися за посиланням або за номером телефону: +38 096 248-31-71.

Жеребкування також транслюватиметься наживо на YouTube-каналі Українського інституту національної пам’яті.

Відкритий відбір до конкурсної комісії представників експертного середовища, професійних об’єднань та громадських організацій у сфері культури є частиною процедури конкурсу. Нагадаємо, конкурс на посаду генерального директора Музею Революції гідності Український інститут національної пам’яті оголосив 20 липня 2021 року. Упродовж 30 днів з моменту оголошення повинна бути сформована конкурсна комісія. Заяви від кандидатів на участь у конкурсній комісії приймалися до 12:00 9 серпня 2021 року.

Детально з етапами та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності є установою у сфері управління Українського інституту національної пам’яті.