Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП Харківської обласної ради "Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

КП Харківської обласної ради “Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • артист хору ІІ категорії (тенор) – 1 вакансія (повна зайнятість, контрактна форма роботи).

Кваліфікаційні вимоги: базова або повна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст, магістр), без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені вокальні здібності, необхідна професійна підготовка;

 • артист балету ІІ категорії 0,5 ставки – 1 вакансія (неповна зайнятість, контрактна форма роботи).

Кваліфікаційні вимоги: базова або повна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст, магістр), без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, добрі хореографічні, музичні і сценічні здібності, професійна підготовка, виконання ансамблевих танців;

 • артист балету І категорії – 1 вакансія (повна зайнятість, контрактна форма роботи).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності, виконання
перших і других партій, в окремих випадках – виконання провідних партій.

 • артист балету вищої категорії – 1 вакансія (повна зайнятість, контрактна форма роботи).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: висока професійна майстерність, яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності, виконання провідних перших партій.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та способи зв’язку;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту;
 • копія військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • творче резюме.

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з КП ХОР «ВАСАПТ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання документів: документи приймаються до 05.03.2021 року (включно) до 12:00 за адресою: 61022, м.Харків, площа Свободи, буд.5 (Держпром), 1 під’їзд, 6 поверх, кімната 38.

Дата, час та місце проведення конкурсу: 09.03.2021 року о 12:00, м. Харків, вул. Пушкінська, 62. Контактна інформація: телефон (057) 780-06-08, електрона адреса [email protected].

Додаткова інформація:

 • претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, CD та DVD-запис тощо);
 • відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент;
 • оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються;
 • витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів;
 • КП ХОР «ВАСАПТ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.