Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП ХОР "Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

КП ХОР “Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • артист балету ІІ категорії – на заміщення вакантних посад (основне місце роботи, повна зайнятість, контрактна форма працевлаштування);
 • артист балету вищої категорії – 2 вакансії;

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: видатна професійна майстерність, відмінні музичні, хореографічні і сценічні здібності, яскрава творча індивідуальність, виконання провідних перших партій.

 • артист балету І категорії – 6 вакансій.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність, добрі музичні, хореографічні і сценічні здібності, творча індивідуальність, виконання перших і других партій, в окремих випадках 2 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги: базова або повна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст), без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, хореографічні, музичні і сценічні здібності, професійна підготовка, виконання ансамблевих танців, в окремих випадках – виконання нескладних сольних номерів.

Програма конкурсу для артистів балету:
1. Виконання всіх рухів екзерсису з класичного танцю біля станка.
2. Виконання різноманітних стрибків на середині залу (малих, середніх та великих).
3. Виконання елементів складної танцювальної техніки, характерної для українського народно-сценічного танцю (чоловічі трюки, різноманітні жіночі оберти).
4. Відтворення різнопланових художніх образів та емоційна виразність під час виконання окремих комбінацій та хореографічних композицій.

 • артист хору вищої категорії – 7 вакансій

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста хору І категорії не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: творча індивідуальність, яскравий за тембром голос повного діапазону і висока професійна майстерність, бездоганне володіння всіма засобами вокально-хорової техніки.

 • артист хору І категорії – 4 вакансії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста хору ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: творча індивідуальність, красивий за тембром голос та професійна майстерність, володіння засобами вокально-хорової техніки.

 • артист хору ІІ категорії – 2 вакансії

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені вокальні здібності, необхідна професійна підготовка.

Програма конкурсу для артистів хору:
1. Читка партій з листа.
2. Виконання двох різнохарактерних творів (на вибір претендента) для демонстрації повного діапазону голосу та максимального прояву сценічних здібностей (для жіночого складу досконале володіння народною манерою співу).
3. На вибір комісії: читка з листа наданого твору.

 • артист оркестру ІІ категорії (бандура) – 1 вакансія

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: розвинені інструментальні здібності, необхідна професійні підготовка для виконання оркестрових партій.

Програма конкурсу для артиста оркестру:
1. Читка партій з листа.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та способи зв’язку;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме (в довільній формі).

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з КП ХОР «ВАСАПТ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання документів: документи приймаються до 06 серпня 2021 року (включно) за адресою: 61022, м.Харків, площа Свободи, буд.5 (Держпром), 1 під’їзд, 6 поверх, кімната 38.

Дата, час та місце проведення конкурсу: 11 серпня 2021 року о 10:00, м. Харків. Контактна інформація: телефон (057) 780-06-08, електрона адреса [email protected].

Додаткова інформація:

 • претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, CD та DVD-запис тощо);
 • відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент;
 • оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються;
 • витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів;
 • КП ХОР «ВАСАПТ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.