Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КПК "ДНІППРОВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА КОМЕДІЇ ДОР" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

КПК «Дніпровський академічний театр драми та комедії ДОР», пр. Д. Яворницького, 97 оголошує проведення конкурсу на заміщення:

  • Вакантної посади актора вищої категорії.

Кваліфікаційні вимоги: Середньо – спеціальна освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи артистом драми 1 категорії не менше 3-х років.

  • Вакантної посади актора 1 категорії.

Кваліфікаційні вимоги: Середньо-специальна освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи артистом драми та комедії 2 категорії не менше2-х років.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії закладу заяву про участь в конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що засвідчує особу;
  • витяг з трудової книжки;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • додаткова інформація стосовно: а) досвіду роботи – резюме; б) професійного рівня характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення з театрів та вистав – рецензії, відгуки, фотографії оформлень з вистав і т.д.

Документи надсилати на адресу: 49000 м. Дніпро пр. Д. Яворницького, 97, КПК «Дніпропетровський академічний театр драми та комедії» ДОР».

Конкурс відбудеться за адресою: 49000 м. Дніпро пр. Д. Яворницького, 97 Дата проведення конкурсу буде об’явлена додатково після закінчення карантину.

Конкурсна комісія, контактні телефони:  відділ кадрів 0634026765, приймальня – 745-34-92; 742-82-82 пн- пт з 09-18.