Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки м.Какм’янського» КМР повідомляє про перенесення конкурсу

Опубліковано:
Завершено

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» КЗ «Академічний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки м.Какм’янського» КМР повідомляє про перенесення конкурсу на заміщення вакантної посади «Артист драми 1-ї категорії», який мав відбутися 25.03.2020 року, на 10.04.2020 року, 10год.30хв..
Документи, які подає претендент для участі у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Театром ім.Лесі Українки м. Кам’янського та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (відео, рецензії, відгуки тощо).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Термін подання документів на конкурс продовжується до 08 квітня 2020 року(включно). Документи подаються поштою за адресою: 51925, Дніпропетровська область, м.Кам’янське, пл..250-річчя міста, 2