Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "АКТОР" ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Театрально-видовищний заклад культури «Актор» (м. Київ, вул. Обсерваторна, 23) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • керівник літературно-драматичної частини – 1 вакантна посада;
  • керівник літературно-драматичної частини.

Загальні кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Завдання та обов’язки керівника літературно-драматичної частини: бере участь у формуванні репертуару Театру; підбирає необхідний літературний та іконографічний матеріал, організує консультації спеціалістів; проводить роботу з драматургами; рекомендує авторам теми й сюжети для створення нових сценічних творів, розглядає творчі заявки, готує висновки щодо їх доцільності; пише та розповсюджує інформацію про важливі події Театру у соц. мережах та офіційному сайті; організовує роботу зі зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації; розробляє стратегію спілкування з представниками громадськості та засобами масової інформації; загальні контури фірмового стилю Театру (розробляє брендбук); план заходів щодо формування або коригування іміджу корпоративної культури Театру; організовує: прес-конференції, брифінги, медіа-кіти, бекграунд, інтерв’ю керівництва Театру у засобах масової інформації; організовує підготовку прес-релізів та інших інформаційних матеріалів про діяльність Театру для засобів масової інформації; узагальнює, аналізує і доводить до відома керівництва Театру матеріали засобів масової інформації про Театр; реагує на критику на адресу Театру (готує відповідні виступи, прес-конференції, організовує роз’яснення і коментування критики в найбільш ефективних формах); відвідує тематичні заходи у місті Києві, пише звіти з описом корисного досвіду, що може бути використаним у роботі Театру; розробляє рекламну друковану продукцію Театру; бере участь у заходах із вивчення глядацької аудиторії Театру.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 15 год. 00 хв. 15 червня 2020 р. за адресою: м. Київ, вул. Обсерваторна, 23.

Для участі у конкурсі претенденти на посаду подаються наступні документи:

  • заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, що недотримуються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.

Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. (068) 940-49-73 або за електронною адресою [email protected]

Конкурс проводиться в один день у два етапи:

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 16 червня 2020 року о 12 год. за адресою: м. Київ, вул. В.Житомирська, 40.
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 16 червня 2020 року о 12 год. за адресою: м. Київ, вул.В.Житомирська, 40.

Не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.