Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ТВЗК «Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

КЗ ТВЗК «Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

  • завідувач художньо-постановочної частини – 1 штатна одиниця.

Конкурс відбудеться 21 жовтня 2021 року о 10.00.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Повна вища освіта в сфері театральної справи (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в державних та комунальних театрах на посадах керівників нижчого рівня – не менше 3 років.

Завдання та обов’язки: Здійснює керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини театру. Організовує виготовлення декорацій у межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав. Бере участь в розгляді та представленні макетів і ескізів оформлення на затвердження керівництву театру. Складає описи робіт, організовує силами відповідних фахівців виготовлення макетів, кошторисної і технічної документації, розроблення конструктивних креслень. Складає плани і графіки робіт і контролює їх виконання. Готує заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та капітально-поновлених постановок (програм). Забезпечує можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів. Готує заявки на ремонт оформлення вистав поточного репертуару та організовує їх виконання. Організовує роботу з підготовки сценічного майна до гастролей і виїзних вистав (ремонт оформлення, упакування, перевезення меблів, реквізиту, костюмів тощо). Складає кошториси витрат на постановку вистав (програм), разом з художником-постановником розробляє сценічні плани декорацій, складає технологічний і сценічний опис виготовлення оформлення. Бере участь у доборі кадрів художньо-постановочної частини. Організовує облік робочого часу працівників постановочної частини.

Програма конкурсу: співбесіда.

Перелік документів та строк їх подання: 

  • заява про участь у конкурсі;
  • заповнений у встановленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою 3х4 asp.univ.kiev.uadocosobovyj_lystok ;
  • копія паспорту;
  • копія трудової книжки (за наявності  трудового стажу за фахом);
  • копія документа про освіту відповідного напряму підготовки;
  • резюме.

Документи подаються у паперовому вигляді в приміщенні театру за адресою: вул. Межигірська, 2, 2-й поверх, 217 каб. Останній день прийому документів 19 жовтня 2021 року. Телефони для довідок: 425-68-24  (відділ кадрів).