Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КЗ ТВЗК КИЇВСЬКИЙ КАМЕРНИЙ ТЕАТР «ДИВНИЙ ЗАМОК» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

КЗ ТВЗК КИЇВСЬКИЙ КАМЕРНИЙ ТЕАТР «ДИВНИЙ ЗАМОК», відповідно ст.21 Закону України «Про культуру» та ст.20 Закону України «Про театри і театральну справу», ст.17 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: актор допоміжного складу.

Проведення конкурсу: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Київ, вул. Єреванська,11.

Місце прийому документів: Київський камерний театр «Дивний замок», м. Київ, вул. Єреванська,11. Тел. 063-127-02-01, [email protected]

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

• заяву про участь в конкурсі у довільній формі (заява повинна містити відомості про претендента: ПІБпретендента – повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
• особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
• копію документа, що посвідчує особу;
• копію трудової книжки (за наявності);
• копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
• творче резюме/портфоліо. (Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і бездоганної репутації).

Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі. У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою, претендент додатково подає заяву на участь у конкурсі, написану власноруч. Претендент має право відкликати свою заяву та документи до кінцевого строку їх прийняття, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Строк приймання заяв на участь у конкурсі.

Документи для участі в конкурсі приймаються впродовж 14 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться 10 березня 2020 року о 19 годині в приміщенні Київського камерного театру «Дивний замок».

Кваліфікаційні вимоги:

  • яскрава творча індивідуальність;
  • наявність відповідної кваліфікації та професійної майстерності;
  • виходячи зі спрямування на створення, публічне виконання, публічний показ творів театрального мистецтва – чоловіки/жінки.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. Проходження навчання у професійній студії молодих акторів на базі Театру – не менше 3 років (перевага претендента).

КЗ ТВЗК Київський камерний театр «Дивний замок» переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата оприлюднення результатів конкурсу: 13 березня 2020 року.