Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР (м. Сєвєродонецьк) ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

 • Актор/акторка драми провідний майстер сцени.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми вищої категорії не менше 5 років.

 • Актор/акторка драми вищої категорії.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора драми першої категорії не менше 3 років.

 • Актор/акторка драми першої категорії.

Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми» та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією актора драми другої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 • Актор/акторка драми другої категорії.
 • Вимоги: наявність повної або базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) за спеціальністю «Актор драми», без вимог до стажу роботи.

Актор/акторка драми допоміжного складу.
Вимоги: наявність базової вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) за спеціальністю «Актор драми» без вимог до стажу роботи.

 • Артист балету вищої категорії.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету першої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років, досвід керівника хореографічного колективу; професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності.

 • Артист-вокаліст вищої категорії.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; стаж роботи за професією артиста-вокаліста першої категорії – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

 • Артист/артистка – вокаліст/вокалістка першої категорії.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) стажу роботи за професією артиста-вокаліста другої категорії – не менше 2 років.

 • Артист/артистка – вокаліст/вокалістка другої категорії.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 • Режисер-постановник/режисерка-постановниця.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

 • Помічник/помічниця режисера.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), без вимог до стажу роботи.

 • Хормейстер/хормейстерка.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та післядипломної освіти в галузі управління. Стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.

 • Головний художник/головна художниця.

Вимоги: наявність повної вищої освіти відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) за відповідною спеціальністю та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією головного художника не менше 3 років.

 • Художник-постановник/художниця-постановниця.

Вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років.

 • Звукорежисер/звукорежисерка театрально-видовищних підприємств 1 категорії.

Вимоги: наявність вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр). Без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі претендент надає наступні документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);
 • витяг та копія з трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю;
 • заява на дозвіл обробки персональних даних.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію.

Документи в паперовому вигляді приймаються за адресою: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.
В сканованому вигляді документи надсилаються на e-mail театру: [email protected] (претендент на вакантну посаду має право надіслати скан-копії документів, а в день проведення конкурсу надати оригінали до конкурсної комісії).

Конкурс буде проведено 22 серпня 2020 року о 12:00 в приміщенні театру, за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 21.

Документи приймаються щоденно з 8:00 до 17:00, крім суботи, неділі та святкових днів. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів. Телефон для довідок – 0 (645) 24-34-28. Інформація щодо діяльності театру за посиланням – ukrlugteatr.com.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.