Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Львівський академічний будинок органної та камерної музики оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Активне

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, Львівський академічний будинок органної та камерної музики оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад, який відбувся 31 серпня 2023 року.

Впродовж конкурсу, який оцінювала конкурсна комісія Львівського академічного будинку органної та камерної музики розглядався талант, досвід та професіоналізм учасників. Участь у відборі взяли 11 кандидатів. За його результатами успішно пройшли 7 фахівців, а саме:

Якимовський Роман Петрович Артист – соліст (хору, баритон),  ІІ категорії
Лазуркевич Богдан Тарасович Артист – соліст (хору, баритон),  ІІ категорії
Красінський Юрій Олександрович Артист – соліст (хору, тенор),  вищої категорії
Онишко Назар МихайловичАртист – соліст (хору, тенор),  І категорії 
Козар Олег ВасильовичАртист – соліст (хору, тенор),  І категорії 
Лихач Іван-Данило ОлеговичАртист – соліст (хору, баритон),  вищої категорії
Макаревич Андрій Анатолійович концертмейстер

Керівництво Львівського академічного будинку органної та камерної музики вітає всіх переможців! Іншим учасникам дякуємо за участь та бажаємо творчих успіхів у майбутньому!