Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • художник-постановник (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

художник-постановник – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр), для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3 років;

Конкурсна програма передбачає:

презентація творчого портфоліо. Детально розповісти про попередній досвід роботи, проілюструвати зразками художніх робіт;

– створити візуальну концепцію до вистави з репертуару Театру. Презентувати та пояснити концепцію, ідею, стилістику та художнє втілення.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

  1. заява (художник-постановник);
  2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  3. копія документа, що посвідчує особу;копія трудової книжки (за наявності);
  4. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 28.06.2024 р. за адресою: Україна, м. Львів, вул. Куліша, 6 а, художньо-виробничі майстерні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, 4 поверх, кімната № 7.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 05.07.2024 р. з 13 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28, кімната № 178.

Додатково інформуємо, що конкурс буде відбуватися з урахуванням усіх вимог щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

Подробиці за посиланням на офіційному веб-сайті театру opera.lviv.ua

Телефони для довідок: (032) 242-11-51, 067 6735780.