Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури, молоді та спорту України інформує про проведення онлайн-трансляції першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею у Львові
імені Андрея Шептицького

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III наказу Міністерства культури України «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належать до сфери управління Міністерства культури України» від 31.05.2016 № 380 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939), на офіційному сайті МКМС розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо конкурсного добору кандидатів на посаду генерального директора Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбудеться 11 березня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Міністерства культури, молоді та спорту України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).