Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду директора Державного підприємства «Львівський державний цирк»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III наказу Міністерства культури України «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належать до сфери управління Міністерства культури України» від 31.05.2016 № 380 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939), на офіційному сайті МКМС розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо конкурсного добору кандидатів на посаду директора Державного підприємства «Львівський державний цирк» відбудеться 24 червня 2021 року об 11:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).