Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про проведення першого засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до пункту 4 розділу III Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31.05.2016 № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року за № 809/28939, на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України розміщується інформація про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на посаду генерального директора державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова» відбудеться 09 серпня 2021 року об 11:00 год. в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб.102).