Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про оновлення складу Експертно-фондової рада з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, та надання пропозицій щодо кандидатур до вказаної Ради

Опубліковано:
Завершено

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує про оновлення складу Експертно-фондової рада з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, та надання пропозицій щодо кандидатур із державних музеїв та бібліотек до складу Експертно-фондової рада з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави.

Рада є консультативно-дорадчим органом Міністерства культури та інформаційної політики України, що діє на громадських засадах.

Основним завданням Ради є підготовка рекомендацій з питання безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів.

Рада діятиме на підставі Положення про неї, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.10.2017 № 1005, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.10.2017 за № 1332/31200. 

Заявки надсилаються до 30.10.2020 на адресу Міністерства культури та інформаційної політики України вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601 та на електронну адресу: [email protected] з позначкою «заявка на включення до складу Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави». Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу переміщення, вивезення та повернення культурних цінностей Шандрук Марія Юріївна, контактний телефон: (044) 272 48 08.