Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міський комунальний заклад культури Дніпровський міський комунальний заклад культури Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Міський комунальний заклад культури Дніпровський міський комунальний заклад культури Дніпровський міський театр ляльок “Театр актора і ляльки” просп. Героїв, 40А,м. Дніпро згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 за № 497 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • головний режисер (жінка/чоловік, віком від 30 до 55 ) – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією режисера-постановника, режисера – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Здійснювати творче керівництво художньо-артистичним персоналом театрально-видовищного підприємства із створенням нових і поновленням раніше створених вистав (програм). Розробляти перспективні репертуарні плани, плани-графіки випуску нових вистав (програм). Здійснювати основні постановки, що визначають художні принципи роботи колективу. Забезпечувати художній рівень вистав (програм) на стаціонарі, під час виїздів та гастролей. Контролювати комплекс робіт, пов’язаних із створенням вистав (програм) іншими режисерами-постановниками. Розглядати календарні плани показу вистав (програм) поточного репертуару.

Вести роботу з авторами із створення нових сценічних творів. Формувати склади постановочних груп і виконавців. Забезпечувати постійний зв’язок з творчими спілками. Забезпечувати кваліфіковане комплектування та використання кадрів художньо-артистичного персоналу. Визначати систему, форми та порядок професійного навчання, організовувати і брати безпосередню участь у заходах з підвищення професійної майстерності творчих працівників. Контролювати творчу і трудову дисципліну художньо-артистичного персоналу. Вносити пропозиції щодо тарифікації, заохочення працівників або накладення дисциплінарних стягнень.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; методологію творчого процесу; теорію і практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального і хорового мистецтва; класичну і сучасну драматургію; найважливіші події у суспільно-політичному житті країни; роботу з партитурою і клавіром музично-сценічного твору; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського і трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 49106, м. Дніпро, просп. Героїв, б.40-А. Кінцевий строк прийняття документів 22.10.2020р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • резюме.

Дата і місце проведення конкурсу: 23.10.2020р.; м. Дніпро, просп. Героїв, б.40-А. Конкурс проводиться в один день у два етапи початок реєстрації о 10:00.

  • Перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 23 жовтня 2020 р. о 12:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК.
  • Другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 23 жовтня 2020 р. о 15:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: тел. (056) 716-00-10, 067-565-93-52, [email protected].