Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міський комунальний заклад культури Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки" оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Міський комунальний заклад культури Дніпровський міський театр ляльок “Театр актора і ляльки” (проспект Героїв, 40А, м. Дніпро) згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 за № 497 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • актор-ляльковод провідний майстер сцени (чоловік, віком від 30 до 55 років ) – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією актора (ляльковода) вищої категорії – не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; досконале володіння технікою ляльковедення; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.
Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 49106, м. Дніпро, проспект Героїв, б. 40А. Кінцевий строк прийняття документів: 08.06.2021 р. Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
• заява про участь у конкурсі у довільній формі;
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
• копія документа, що посвідчує особу;
• копію трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю,
• творче резюме, портфоліо.

Дата і місце проведення конкурсу: 09.06.2021 р.; м. Дніпро, проспект Героїв, б. 40А.

Конкурс проводиться в один день у два етапи (початок реєстрації – о 10:00): перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 09 червня 2021 р. о 13:00 за адресою: м. Дніпро, проспект Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 09 червня 2021 р. о 15:00 за адресою: м. Дніпро, проспект Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок: т/ф (056) 716-00-10, 097-868-70-30, [email protected].