Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКМС оголошує конкурс експертів до складу конкурсної комісії з відбору Куратора українського павільйону на Венеціанській бієнале 2021 року

Опубліковано:
Завершено

Міністерство культури, молоді та спорту України оголошує конкурс експертів до складу конкурсної комісії з відбору Куратора українського павільйону на Венеціанській бієнале 2021 року.

Мета – формування конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору Куратора українського павільйону на Венеціанській бієнале 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуємо громадян України:

  • незалежних фахівців у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування,
  • членів професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону,
  • членів міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.

Подавати свою кандидатуру до складу конкурсної комісії не можуть представники організацій, які планують змагатися за право бути Куратором (з метою уникнення конфлікту інтересів).

Необхідні документи:

  • заява від кандидата;
  • професійне CV;
  • рекомендаційні листи.

7 членів конкурсної комісії буде відібрано з поданих кандидатур за принципами гендерної рівності, географічного розмаїття, фахового розмаїття та на основі професійної компетентності та досвіду кандидатів .

Документи надсилаються на електронну адресу [email protected] та / або приймаються у паперовому вигляді за адресою м.Київ, вул.І.Франка, 19, 2 поверх, каб.212.

Контактна особа – Левицька Мар’яна Ігорівна, тел. 235-32-77

Кінцевий термін подачі заявок 31 березня 2020 року.