Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу. Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії, що знаходиться за адресою: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд.59, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
 • актор театру І категорії (виконавець чоловічих ролей) – 2 штатні одиниці;
 • актор театру ІІ категорії – 1 штатна одиниця;
 • артист-вокаліст ІІ категорії – 1 штатна одиниця;
 • асистент режисера – 1 штатна одиниця;
 • завідувач художньо-постановочної частини – 1 штатна одиниця.
Форма працевлаштування – контрактна.
 
«Актор театру І категорії»(виконавець чоловічих ролей)
Кваліфікаційні вимоги:вища освіта відповідного напряму підготовки; для магістра – без вимог до стажу роботи; для спеціаліста – стаж роботи за професією актора ІІ категорії не менше 1 року; бакалавра – не менше 2 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.
«Актор театру ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги:
Вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.
 
Конкурсна програма для «Актора театру» (І та ІІ категорія):
монолог; вірш або байка; пісня; танець.
 
«Артист – вокаліст ІІ категорії»
Кваліфікаційні вимоги:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання партій і ролей другого і третього плану.
Конкурсна програма:
виконання 2-хмузичних творів, різних за жанром; акапельний спів; читання прозового чи поетичного тексту; хореографічний рух.
«Асистент режисера»
Кваліфікаційні вимоги:
Вища професійна освіта (культури і мистецтва) та стаж роботи за напрямом професійної діяльності не менше 3 років.
Повинен знати: методи проведення репетиційної роботи; організацію творчого процесу щодо постановки нових вистав (програм); принципи роботи з художниками, балетмейстерами, диригентами і персоналом художньо-постановочної частини; діючий репертуар.
Конкурсна програма:
співбесіда (професійні навички, знання кандидата у галузі театрального мистецтва за фахом).
«Завідувач художньо-постановочної частини»
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта. Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.
Завдання та обов‘язки:
 • Здійснювати керівництво всім комплексом робіт художньо-постановочної частини.
 • Організовувати та контролювати виробництво прем’єрних вистав, осіб залучених до виробничих процесів у постановці вистави. Організовувати виготовлення декорацій у межах затверджених витрат та термінів, монтування і проведення вистав, як на стаціонарі так і під час виїзду.
 • 3. Брати участь разом з художником-постановником, режисером у розгляді та представлені макетів і ескізів, оформлення на затвердження керівництву. Складати описи робіт, організовувати виготовлення макетів, кошторисної та технічної документації.
 • 4. Складати плани і графіки робіт та контролювати їх виконання.
 • 5. Готувати заявки на придбання необхідних матеріалів для нових та поновлених вистав. Забезпечувати можливе комплектування та використання деталей оформлення із запасних фондів, вести склади.
 • 6. Готувати заявки на ремонт, оформлення вистав поточного репертуару.
 • 7. Організовувати роботу з підготовки сценічного майна до гастролей, виїзних вистав (ремонт, оформлення, упакування, перевезення тощо).
 • 8. Складати кошторис витрат на постановки вистав.
 • 9. Забезпечувати дисципліну та організованість у роботі підлеглих йому служб, бездоганно дотримуватись правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.
 • 10. Повинен знати організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки, техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві, правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи у галузі декораційного мистецтва; специфіку театральної роботи.
Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовується у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом.
Конкурсна програма:співбесіда (професійні навички, знання кандидата у галузі театрального мистецтва за фахом).
 
Перелік додаткової інформації за бажанням конкурсанта:
 • резюме;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, виконані номери, портфоліо;
 • копії документів про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки;
 • СD та DVD- записи.
Адреса, за якою подаються документи: 54017, м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59.
 
Кінцевий строк прийняття документів: 25 жовтня 2021 р.
 
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
 • заява про участь у конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копії документів, що підтверджуються оригіналами (паспорт; індивідуальний ідентифікаційний номер;трудова книжка (за наявності); документ про освіту; військово-обліковий документ ( у військовозобов’язаних – військовий квиток, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці));
 • додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня (за бажанням).
Дата проведення конкурсу – 26 жовтня2021 р. Місце проведення конкурсу: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59.
Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 26 жовтня 2021 р. о 12:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу (вимоги до претендентів), 26 жовтня 2021 р., о 14:00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Дунаєва, буд. 59, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
Початок реєстрації кандидатів на заміщення вакантних посад – об 11:00. Для довідок: (0512) 47-92-72 (відділ кадрів). Електрона адреса: [email protected](з поміткою «Конкурс»).

*Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

**Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з МАУТД та МК та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
***Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.