Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національна філармонія України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади художника з освітлення

Активне
  • Художник з освітлення 19 тарифного розряду – 1 (одна) посада.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст); для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодший спеціаліст – підвищення кваліфікації та стаж роботи аналогічної за характером не менше 3 років.

Повинен знати: основи світло- і кольорознавства; конструкції освітлювальної апаратури, основи майстерності художника-постановника, принципи художнього освітлення; призначення світлофільтрі, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Конкурс відбудеться 18 липня 2024 року (початок о 12:00) у приміщенні Національної філармонії України за адресою: м. Київ 01001, Володимирський узвіз, 2.

Заяви на участь у конкурсі приймаються з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Національної філармонії України.  

Кінцевий строк прийняття документів: 16 липня 2024 р.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі (у довільній формі).

До заяви додаються такі документи:

  1. особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  2. копія документа, що посвідчує особу;
  3. копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  4. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  5.  для військовозобов’язаних – копія військового квитка або тимчасового посвідчення (замість військового квитка) з відміткою про перебування на військовому обліку.
  6. творче резюме (має містити перелік не менше ніж 3 (трьох) мистецьких програм в культурно-мистецьких заходах, забезпечених претендентом).

Заяви та пакет документів, що додаються до заяви, необхідно подати особисто секретарю конкурсної комісії Олені Чумаченко (тел. +38 097 255 82 76, +38 095 226 50 36 ) або надіслати поштою за адресою: м. Київ 01001, Володимирський узвіз, 2, Національна філармонія України (конкурс).

Філармонія не забезпечує житлом переможців конкурсу.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

За довідками про участь у конкурсах звертатися за телефоном: (044) 278-83-22.