Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національна філармонія України оголошуэ конкурс

Опубліковано:
Завершено

Національна філармонія України (місцезнаходження: 01001, м. Київ, Володимирський узвіз, 2) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади звукорежисера вищої категорії Національної філармонії України.

Звукорежисер вищої категорії 18 тарифного розряду – 1 місце (посада).

Претенденти на вакантну посаду надають перелік 2-х чи 3-х мистецьких програм, забезпечених претендентом в культурно-мистецьких заходах.

Конкурс відбудеться 05 листопада 2020 року, початок о 11.00, у приміщенні Національної філармонії України за адресою: м. Київ 01001, Володимирський узвіз, 2.

До участі у конкурсі допускаються претенденти на посаду звукорежисера вищої категорії – з повною вищою освітою відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера І категорії не менше 3 років.

Заяви на участь у конкурсі приймаються по 04 листопада 2020 року. За довідками про участь у конкурсі звертатися за телефонами: 044 278 0634. До конкурсної комісії подаються такі документи:

  • заява про участь у конкурсі (у довільній формі);
  • особовий листок з обліку кадрів, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія з трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Заяви та пакет документів необхідно подати особисто або надіслати поштою: м.Київ 01001, Володимирський узвіз, 2, Національна філармонія України (конкурс).

Філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.