Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення про проведення повторного конкурсного добору керівника Державного підприємства «Львівський державний цирк»

Опубліковано:
Завершено

Міністерство культури та інформаційної політики України, згідно з наказом Міністерства культури та інформаційної політики України «Про скасування результатів конкурсу» від 20.08.2021 № 671, відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує повторний конкурсний добір на посаду директора Державного підприємства «Львівський державний цирк» (далі – Цирк)

(вул. Городоцька, 83, м. Львів, 79016)

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі

Документи на участь у конкурсі приймаються з 20.09.2021 року по 19.10.2021 року до 15:30 год. включно.

2. Початок формування конкурсної комісії

Міністерство культури та інформаційної політики України розпочинає формування конкурсної комісії з 20.09.2021 року.

3. Умови проведення конкурсу

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», представники засобів масової інформації та громадськості можуть спостерігати за онлайн-трансляцією засідань конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Цирку на один і п’ять років, на офіційному YouTube – каналі «Міністерство культури та інформаційної політики».        

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;
 • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління. 

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи: 

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси([email protected]): вул. Франка І., 19, м. Київ, 01601, відповідальна особа – Пиндиківська Юлія, контактний телефон: (044) 234-39-93, електронна адреса: [email protected] з позначкою «документи на конкурс «Львівський цирк».        

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Публічні презентації проектів програм розвитку Цирку на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

4. Строки проведення конкурсу

Конкурсний добір починається 20.09.2021 року та закінчується не пізніше 20.11.2021 року. 

5. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

Кваліфікаційні вимоги: 

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • вільне володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Цирку, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, додається.