Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Оголошення щодо результатів першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова»

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до частини шостої статті 21-5 Закону України «Про культуру» інформуємо про наступне.

За результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова», яке відбулося 09 серпня 2021 року, допущені до участі в доборі на посаду генерального директора Державного підприємства «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова» наступні кандидати:

1)   Дідик Сергій Петрович;

2)   Житницький Олексій Анатолійович

Друге засідання відбудеться 10 серпня 2021 року об 11:00 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 102). 

Увага! Для дотримання встановлених карантинних обмежень та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 акредитація не здійснюватиметься! За перебігом засідання можна слідкувати на ютюб-каналі МКІП за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCgLarZawhgHPjKy008t3Y2w