Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОКЗ ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

  • артист балету, провідний майстер сцени – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету вищої категорії не менше 3 років.

  • артист балету вищої категорії – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професією артиста балету І категорії не менше 2 років.

  • артист балету І категорії – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста балету II категорії не менше 1 року, бакалавра — не менше 2 років.

  • артист балету ІІ категорії – 1 вакансія.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст), без вимог до стажу роботи.

  • артист хору І категорії (тенор) – 0,5 вакансії.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістрів – без вимог до стажу роботи, для спеціалістів – стаж роботи за професією артиста хору (театр) ІІ категорії не менше 2 років, бакалавр – не менше 3 років.

В перелік документів, що подаються, входять:

  • заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу, завірена копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ОКЗ ХАТМК та беруть учать у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Дата і місце проведення конкурсу: “07” квітня 2020 року о 16:00 годині: Обласний комунальний заклад Харківський академічний театр музичної комедії м. Харків, вул. Благовіщенська, 32.

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються по 03 квітня 2020 р., включно, за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська, 32, ОКЗ ХАТМК тел. для довідок: (057) 712-28-06; (057) 716-07-14, факс (057) 712-28-06 електронна адреса: [email protected]

ОКЗ ХАТМК переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.