Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Премія ЮНЕСКО за досягнення у сфері розширення цифрових прав і можливостей для людей з інвалідністю 2020

Опубліковано:
Завершено

Повідомляємо про оголошення конкурсу на здобуття спільної премії ЮНЕСКО та Еміра Джабера аль-Ахмеда аль-Джабера ас-Сабаха за досягнення у сфері розширення цифрових прав і можливостей для людей з інвалідністю.

Метою премії є відзначення окремих осіб, інституцій чи неурядових організацій за видатний внесок, що сприяє інклюзивності та покращанню життя людей з обмеженими можливостями шляхом ефективного, інноваційного і всеосяжного застосування цифрових рішень. Особлива увага приділяється зусиллям стосовно полегшення доступу до інформації та знань.

За рекомендацією міжнародного журі, що складається з експертів у цій галузі, 3 грудня 2020 року, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, Генеральною директоркою О.Азулє будуть визначені два переможці. Кожен призер отримає диплом і винагороду у розмірі 20 000 доларів США.

Подання має бути оформлене згідно з формою англійською або французькою мовою. Номінації подаються після консультацій з Національною комісією України у справах ЮНЕСКО або неурядовими організаціями, що підтримують офіційні відносини з Організацією. Заповнену форму необхідно надіслати безпосередньо на адресу [email protected] не пізніше 2 вересня 2020 року.

Детальна інформація про конкурс та рекомендації щодо підготовки номінації.