Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ Б.Г. ВОЗНИЦЬКОГО

Опубліковано:
Завершено

25 серпня 2021 року в Міністерстві культури та інформаційної політики України відбулося друге засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Конкурсна комісія, керуючись нормами Закону України «Про культуру»,  Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 червня 2016 року № 809/28939 прийняла рішення:

Визначити Возняка Тараса Степановичапереможцем конкурсного добору на посаду генерального директора Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького.