Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Щодо добору кандидатур від ГО до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного музею історії України

Опубліковано:
Завершено

Відповідно до Закону України «Про культуру» Міністерство культури, молоді та спорту України оголосило конкурс на посаду генерального директора Національного музею історії України (далі — Музей).

Керуючись частинами 3 і 6 статті 213 Закону України «Про культуру» Міністерство культури України розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Музею.

Членами конкурсної комісії можуть бути:
– незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
– члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
– члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
– є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
– є членом трудового колективу Музею, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до МКМС по 30.01.2020 року включно в письмовому вигляді та електронною поштою ([email protected]):
лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. 
До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються МКМС протягом 31 січня-05 лютого 2020 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Міністерства культури, молоді та спорту України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 102) 06.02.2020 року.

Телефон для довідок: (044) 234-39-93, відповідальна особа – Пиндиківська Юлія Ігорівна, адреса електронної пошти: [email protected] (з позначкою «кандидатури до складу конкурсної комісії «Музей історії України» (громадські організації»)).

Додатково інформуємо.
Відповідно до частин третьої і шостої статті 213 Закону України «Про культуру» та Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Мінкультури від 31.05.2016 № 380 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03.06.2016 за № 809/28939), кандидатури до складу конкурсної комісії подають громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Правові та організаційні засади реалізації права на свободу об’єднання, гарантованого Конституцією України та міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, порядок утворення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань визначено Законом України «Про громадські об’єднання», згідно із яким громадська організація – це громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Відповідно до частини дев’ятої статті 9 Закону України «Про громадські об’єднання» дії від імені незареєстрованого громадського об’єднання, крім дій, пов’язаних з реєстрацією такого об’єднання, забороняються.

З огляду на викладене та з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації, просимо подати засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію.

З текстом Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України, затвердженого наказом Міністерства культури України від 31 травня 2016 року № 380, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 червня 2016 року за № 809/28939 можливо ознайомитись тут.